Slide1 background

Uygun Çelik Kapı Fiyatı

Slide1 background

Çelik Kapı Çeşitleri

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapıcı ile Çelik Kapı Çözümleri

Slide1 background

Çelik Kapı Modelleri

Çelik Kapı | Çelik Kapı Çeşitleri | Çelik Kapı Modelleri | Çelik Kapı Fiyatları

Çelik Kapı 


Çelik Kapı, kapı çeşitleri ve çelik kapı fiyatları hakkında bilgi alabileceğiniz çelik Kapıcı web sitesine hoş geldiniz.
Çelik Kapıcı web sitesi, hiçbir çelik kapı firmasına ait olmayıp, yakın zamanda çelik kapı üretimi yapan firmaların listesini bulabileceğiniz bir çelik kapı firma listesi olarak düzenlenecektir. www.celikkapici.com adresinden yayınlanmakta olan sitemiz her türlü işbirliği tekliflerine açıktır. 
Çelik kapı seçimi yaparken nelere dikkat edilmesi gerekmektedir ? Tüketici yada müteahhitler çelik kapı alırken çelik kapı fiyatları dışında hangi kriterleri sorgular ? bu ve benzeri tüm sroularınıza yanıt bulmak için sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz.
Çelik Kapı modellerimiz arasında villa kapısı, ve apartman kapısı modellerini inceleyebilirsiniz.

Çelik Kapı 

Konusunda Deneyimli Tercih

Çelik Kapıcı

Çelik Kapı


Çelik Kapı, apartman kapısı, villla kapısı en çokta daire kapısı olarak kullanılan ve yaşam alanlarımızın güvenilir olmasını sağladığına inandığımız bir kapı çeşididir. Çelik kapılar farklı model renk ve ölçülerde üretilmektedir. Farklı markalara sahip çelik kapılara piyasada rastlamak mümündür. Her markanın birbirine göre avantajı ve dezavantajı olabilir. 
En iyi çelik kapı
Çelik kapı almadan önce araştırılan çelik kapı fiyatları ve en iyi çelik kapı hangisi soruları beklentilere göre değişiklik göstermektedir. Ancak en iyi çelik kapı denildiğinde akla ilk gelen görüntüsü yanında, kasası ve kullanılan kaliteli çelik sac malzemesi le anahtarı olmadan asla açılmayan ve kırılamayan çelik kapı gelmeketedir. 
Bu nedenle aşırı ucuz çelik kapı fiyatı ile karşılaşmanız durumunda mutlaka çelik kapı üretiminde kullanılan malzemelerin özelliklerini kullanılan sac kalınlıklarını öğreniniz

Çelik Kapı Ölçüleri


Evinizin yada binanızın yapım yılına bağlı olarak bina tavan yüksekliği dolayısı ile kullanılacak çelik kapı ölçüleri değişiklik gösterebilmektedir. Eski binalarda daha yüksek daha büyük çelik kapılar kullanılmakta iken yeni binalarda ise nispeten daha küçük ölçüye sahip çelik kapılar kullanılmaktadır. 
Çelik kapı satın almak için araştırma yaparken ihtiyacınız olan öncelikle çelik kapı ölçülerinin belirlenmesidir. Çelik kapı ölçüleri, duvar kalınlığı ve çelik kapının açınım yönü ( sağa açılan çelik kapı, sola açılan çelik kapı ) tesbit edilerek araştırma yapılmalıdır. Özellikle bazı büyük yapı marketlerinden çelik kapı almak istediğinizde çelik kapı ölçülerinin standart olduğu ve çelik kapı fiyatlarının bu standart ölçülere göre belirlenmiş oldugunu bilmeniz gerekir. ihtiyacınıza uymayan bir kapı almak yerine özel ölçülerde bir çelik kapı satın almanız gerekebilecektir. Bu nedenle KOÇTAŞ, TEKZEN, BAUHAUS gibi yapı marketlere giderken mutlaka ihtiyacınız olan çelik kapı açılma yönü, duvar kalınlığı ve kapı ölçülerini yanınızda bulundurmalısınız. 
 

Çelik Kapı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli;


Çelik kapı satın alırken genellikle dış görünüş ve kaç noktadan kapının kilitlendiğine odaklanılır. Ancak unutulmamalıdır ki kapı kaç noktadan kilitnirse kilitlensin tüm nokataların açılmasını sağlayan tek kilit mekanizmasıdır. Bu nedenle kapının kilidinin kesinlikle kaliteli ve güvenilir bir marka olması gerekir.
 
Çelik kapıda kullanılan sac kalınlığı ve kapının montajının nasıl yapılacağıda dikkat edilmesi gereken önemli noktadır.Çelik kapının kasa boşlukları uygun kalitede beton ile doldurulmalıdır. Aksi taktirde en sık kapı açma tekniği olan kasaların esnetilmesi ile kapının kolayca açılması mümkün olmaktadır. O nedenle Çelik kapı marka ve modelinden bağımsız olarak mutlaka kasaların boşluklarının beton ile doldurulması önemlidir.
Çelik Kapı fiyatları yada çelik kapı modelleri hakkında bilgiler için bize ulaşabilirsiniz.
Bayi otomasyon yazılımı için hazırlanan web sitesini de ziyaret ederek bayi sipariş sistemi ile alakalı bilgilere erişebilirsiniz. Çelik Kapıcı olarak bayilerimize sunduğumuz bayi otomasyon yazılımı da BayiOtomasyonu.com kullanılarak oluşturulmuştur. Bayi Otomasyonu üzerinden bayilerimizden kredi kartı ile tahsilat yapılabilmektedir.
E-Bülten Yeni Çelik Kapı Modellerimizden ve İndirimli Çelik Kapı Fiyatlarından Faydalanmak İçin Listemize E-Postanızı Ekleyin
Copyright © 2017 Çelik Kapıcı - Çelik Kapı - Tüm Hakları Saklıdır.